home
    • انواع قاب
    • انواع گلس و محافظ
    • Samsung
    • سایر
  • فقط کالاهای موجود
مقایسه ( مورد)

قاب و گلس


قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 7 و 8

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 7 و 8این قاب برای گوشی موبایل آیفون 8/7 طراحی شده است و به‌ طور کامل قاب پشتی و لبه‌های گوشی موبایل را می‌پوشاند و از ای..

45,000 تومان

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 5 و 5s و 5SE

قاب سیلیکونی آیفون 5/5s/5SEاین قاب برای گوشی موبایل آیفون SE طراحی شده است و به‌طور کامل قاب پشتی و لبه‌های گوشی موبایل را می‌پوشاند و از این قسمت‌ها ..

42,000 تومان

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 6 و 6s

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 6 و 6sاین قاب برای گوشی موبایل آیفون 6/6s طراحی شده است و به‌طور کامل قاب پشتی و لبه‌های گوشی موبایل را م..

45,000 تومان

محافظ صفحه نمایش XP Product مدل Ultra Slim

محافظ صفحه نمایش XP Product مدل Ultra Slimمحافظ صفحه نمایش XP مدل Ultra Slim با جلوگیری از انعکاس نور و فیلتر اشعه‌های مضر نمایشگر گوشی، می تواند..

15,500 تومان

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون XS MAX

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون XS MAXاین قاب برای گوشی موبایل آیفون XS MAX طراحی شده است و به‌ طور کامل قاب پشتی و لبه‌های گوشی موبایل را می‌پوشاند و ا..

47,000 تومان

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 7Plus و 8Plus

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 7Plus و 8Plusاین قاب برای گوشی موبایل آیفون iPhone 7 Plus/8 Plus طراحی شده است و به‌ طور کامل قاب پشتی و لبه‌های گوشی مو..

46,000 تومان

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون XR

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون XRاین قاب برای گوشی موبایل آیفون XR طراحی شده است. قاب سیلیکونی به‌ طور کامل قسمت پشتی و لبه‌های گوشی موبایل را می‌پوشان..

46,500 تومان

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون X و XS

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون X و XSاین قاب برای گوشی موبایل آیفون X/XS طراحی شده است و به‌ طور کامل قاب پشتی و لبه‌های گوشی موبایل را می‌پوشاند و از ..

46,500 تومان

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 6Plus و 6s Plus

قاب سیلیکونی مناسب برای آیفون 6Plus و 6s Plusاین قاب برای گوشی موبایل آیفون iPhone 6 Plus/6s Plus طراحی شده است و به‌ طور کامل قاب پشتی و لبه‌های گوشی..

46,000 تومان

محافظ صفحه نمایش JC.COMM مدل Full Cover

محافظ صفحه نمایش JC.COMM مدل Full Coverمحافظ صفحه نمایش JC.COMM مدل Full Cover با پوشش کامل نمایشگر و لبه ها از صفحه نمایش گوشی در برابر هرگونه ض..

54,500 تومان

قاب طرح Porsche مناسب برای آیفون 6 و 6s

قاب طرح Porscheهمان طور که می دانید گوشی ها همان دستگاه های جدانشدنی این روز های ما، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بعضی از آن ها در قسمت..

55,000 تومان

قاب طرح Moon مناسب برای آیفون 7 و 8

قاب طرح Moonهمان طور که می دانید گوشی ها همان دستگاه های جدانشدنی این روز های ما، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بعضی از آن ها در قسمت پشتی خو..

62,000 تومان

قاب طرح Mercedes Benz مناسب برای آیفون 6 و 6s

قاب طرح Mercedes Benzهمان طور که می دانید گوشی ها همان دستگاه های جدانشدنی این روز های ما، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بعضی از آن ها در قسم..

55,000 تومان

قاب طرح Joker مناسب برای آیفون 7 و 8

قاب طرح Jokerهمان طور که می دانید گوشی ها همان دستگاه های جدانشدنی این روز های ما، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بعضی از آن ها در قسمت پشتی خ..

60,000 تومان

قاب طرح Jin مناسب برای آیفون 6 و 6s

قاب طرح Jinهمان طور که می دانید گوشی ها همان دستگاه های جدانشدنی این روز های ما، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بعضی از آن ها در قسمت پشتی خود..

56,000 تومان

نمايش 1 تا 15 از 45 (3 صفحه)

طراحی سایت توسط نونگار پردازش طراحی سایت

© Copyright 2019 All Rights Reserved