home


سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی برای ارائه ی خدمات بهتر به کسانی که نگران چگونگی مورد استفاده قرار گرفتن "اطلاعات شناسایی شخصی" (PII) خود به صورت آنلاین هستند، تدوین شده است.


همان طور که در قانون حریم خصوصی و امنیت اطلاعات آمریکا توصیف شده است، PII اطلاعاتی است که می تواند به خودی خود و یا به همراه سایر اطلاعات، برای شناسایی، تماس، موقعیت یابی  فرد و یا شناسایی فرد در یک محدوده، مورد استفاده قرار گیرد. لطفاً سیاست حفظ حریم خصوصی ما را با دقت بخوانید تا به درک روشنی از چگونگی جمع آوری ، استفاده، حفاظت و نیز اداره ی اطلاعات شناسایی شخصی شما (PII) توسط وب سایت ما دست یابید.  


ما چه اطلاعات شخصی ای را از بینندگان وبلاگ و یا وبسایت مان جمع آوری می کنیم؟

هنگامی که در سایت ما ثبت نام کرده یا سفارش می دهید، ممکن است از شما خواسته شود که نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا جزئیات دیگری را برای کمک به تجربه ی خود وارد نمایید.


چه زمانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم؟

هنگامی که در سایت ما ثبت نام نمایید، سفارشی را ایجاد کنید، در خبرنامه ای عضو شوید، فرمی را پر کنید و یا اطلاعاتی را در سایت ما وارد کنید، ما از شما اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم.


ما چگونه از اطلاعات شما استفاده می کنیم؟

ما می توانیم از اطلاعاتی که از شما در هنگام ثبت نام ، خرید ، عضویت در خبرنامه ، پاسخ به یک نظرسنجی ، ارتباطات بازاریابی ، گشت و گذار در وبسایت و نیز استفاده از ویژگی های خاص دیگر وبسایت جمع آوری کرده ایم، به این شکل استفاده کنیم:

  • شخصی سازی تجربه ی شما  و قادرسازی ما در ارائه ی نوع محتوا و محصولاتی که شما بیشتر به آن ها علاقه مند اید
  • امکان ارائه ی خدمات بهتری به شما از جانب ما در پاسخ به بخش درخواست مشتری
  • امکان اجرای مسابقه، تبلیغات، نظرسنجی و یا دیگر ویژگی های سایت
  • تقاضای رتبه بندی ها و بررسی خدمات و یا محصولات سایت

ما چگونه از اطلاعات شما محافظت می کنیم؟

ما از اسکن آسیب پذیری و یا اسکن مطابق استاندارد های PCI استفاده نمی کنیم.

ما فقط مقالات و اطلاعات را فراهم می کنیم و هرگز از شما، شماره ی کارت اعتباریتان را درخواست نمی نماییم.

ما به طور منظم از اسکن بدافزارها استفاده می کنیم.

اطلاعات شخصی شما در پشت شبکه های امن جای دارند و تنها در دسترس تعداد محدودی از افراد است که دارای حقوق ویژه ی دسترسی به چنین سیستم هایی هستند. این افراد نیاز دارند که اطلاعات را محرمانه نگه دارند. علاوه بر این، تمام اطلاعات حساس و اعتباری که شما ارائه می کنید، از طریق تکنولوژی Secure Socket Layer)SSL)، رمز گذاری می شود.

ما انواع مختلفی از اقدامات امنیتی را جهت حفظ امنیت اطلاعات شخصی، زمانی که یک کاربر سفارشی داده، وارد سایت شده، مطلبی را ارائه کرده و یا به اطلاعاتش دسترسی پیدا کرده باشد، پیاده می کنیم.

همه ی معاملات از طریق یک حوزه ی اینترنتی پردازش می شوند و در سرورهای ما پردازش و یا ذخیره نمی شوند.آیا ما از کوکی ها استفاده می کنیم؟

بله. کوکی ها فایل های کوچکی هستند که یک سایت یا ارائه دهنده ی خدمات سایت به هارد دیسک کامپیوتر شما از طریق مرورگر وب (اگر شما اجازه ی آن را داده باشید) انتقال می دهد. کوکی ها به ارائه دهنده ی سرویس در سایت و سیستم ها این امکان را می دهند که مرورگر شما را شناسایی کرده و برخی اطلاعات را به خاطر بسپارد. به عنوان مثال، ما از کوکی ها برای کمک به یادآوری آیتم های سبد خرید شما استفاده می کنیم. همچنین کوکی ها برای کمک در درک اولویت های شما براساس فعالیت قبلی یا اخیر در سایت استفاده می شوند. این کار ما را قادر می سازد که به شما خدماتی بهبود یافته ارائه دهیم. ما همچنین از کوکی ها برای کمک به خود در جهت تدوین اطلاعات کلی درباره ی ترافیک سایت و تعاملات سایت بهره می گیریم تا بتوانیم تجربیات بهتر سایت و ابزارهایی را در آینده ارائه کنیم.


ما از کوکی ها برای مورد زیر استفاده می کنیم:

"درک و ذخیره ی اولویت های کاربر برای بازدیدهای آینده"

شما می توانید انتخاب کنید که کامپیوترتان هر دفعه که کوکی ای به آن ارسال شد به شما هشدار دهد. همچنین می توانید همه ی کوکی های خود را ببندید.

شما می توانید این کار را از طریق تنظیمات مرورگر خود انجام دهید. از آنجا که مرورگرها کمی متفاوت هستند، شما باید برای یادگیری روش صحیح تغییر در کوکی ها به منوی کمک مرورگر خود نگاهی بیاندازید.

اگر کوکی های خود را ببندید برخی از ویژگی ها غیر فعال می شوند. غیر فعال شدن این ویژگی ها به تجربه ی کاربر در کارآمدتر کردن تجربه ی سایت شما تأثیری نخواهد گذاشت و ممکن است اصلاً به درستی عمل نکند.

با این وجود، شما هنوز قادر خواهید بود که فرمان هایتان را وارد کنید.افشای شخص ثالث

ما اطلاعات شناسایی شخصی (PII) شما را محفوظ نگاه داشته و آن ها را با اشخاص خارجی مبادله نکرده و به آن ها انتقالشان نمی دهیم.لینک های شخص ثالث

در برخی موارد، ما به اختیار خود ممکن است محصولات و یا خدمات شخص ثالث را در وبسایتمان بگنجانیم. این سایت های شخص ثالث، سیاست حفظ حریم خصوصی جدا و مستقل خود را دارند. بنابراین، ما هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در قبال محتوا و فعالیت های این سایت های مرتبط نداریم. با این وجود، ما به دنبال حفاظت یکپارچه از سایتمان هستیم و از هرگونه انتقادات و پیشنهادات درباره ی این سایت ها استقبال می کنیم.گوگل

موارد مورد نیاز تبلیغات گوگل را می توان در بخش اصول تبلیغات گوگل، خلاصه نمود. این اصول برای ارائه ی تجربه ای مثبت به کاربران در لینک زیر آمده است.

https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en


ما از تبلیغات AdSense گوگل در وبسایتمان بهره می گیریم.

گوگل به عنوان یک فروشنده ی شخص ثالث از کوکی ها در جهت خدمت به بخش تبلیغات سایت ما استفاده می کند. استفاده از کوکی DART این امکان را به گوگل می دهد که در زمینه ی تبلیغات به کاربران ما براساس بازدیدهای قبلیشان از سایت ما و دیگر سایت های اینترنت، خدمات ارائه کند. کاربران می توانند با مراجعه به بخش آگهی گوگل(Google Ad) و محتوای سیاست حفاظت از حریم خصوصی از استفاده از کوکی DART، انصراف دهند.

ما شرح زیر را انجام داده ایم:

"گزارش برداشت شبکه ی نمایشی گوگل (Google Display Network)"


ما و فروشندگان شخص ثالث از جمله گوگل، از کوکی های شخص اول مانند کوکی های گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) و کوکی های شخص ثالث مانند کوکی دابل کلیک (DoubleClick) و یا دیگر شناسه های شخص ثالث استفاده می کنیم. با این عمل ما قادر به جمع آوری اطلاعات مربوط به رابطه ی کاربران با بازدید از آگهی ها و سایر توابع سرویس های تبلیغاتی مرتبط با وبسایتمان می شویم.


انصراف (Opt Out)

کاربران می توانند اولویت های خود را برای چگونگی تبلیغات گوگل برای شما در صفحه ی تنظیم تبلیغات گوگل (Google Ad Setting) تنظیم نمایند. متناوباً، می توانید با مراجعه به صفحه ی انصراف پیشگامان شبکه ی تبلیغاتی (Network Advertising Initiative Opt Out) و یا با استفاده از افزوده ی انصراف مرورگر گوگل انالیتیکس (Google Analytics Opt Out Browser) ، انصراف دهید.


قوانین اطلاعاتی عادلانه

اصول قوانین اطلاعاتی عادلانه، ستون اصلی قانون حریم خصوصی را در آمریکا تشکیل می دهد. مفاهیم این اصول نقش مهمی را در توسعه ی قوانین حفاظت از داده ها در سراسر جهان ایفا کرده اند. درک اصول قوانین اطلاعاتی عادلانه و چگونگی اجرا کردنشان برای تطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی متفاوت که از اطلاعات شخصی حفاظت کند، ضروری است.

به منظور اینکه با قوانین اطلاعاتی عادلانه در یک مسیر حرکت کنیم، ما اقدامات ذیربط را انجام داده ایم. اگر نقضی در داده ها رخ دهد:

ما به شما از طریق ایمیل اطلاع می دهیم.

ظرف یک روز کاری

ما همچنین، با اصول جبران خسارت فردی موافقت کرده ایم. این عمل ایجاب می کند که اشخاص حق این را دارند که به طور قانونی حقوق خود را در برابر سایت هایی که اطلاعات جمع آوری می کنند و پردازنده هایی که به قانون پایبند نباشند، پیگیری کنند. این اصل نه تنها نیازمند این است که افراد دارای حقوق قابل اجرا در برابر مصرف کنندگان داده ها هستند بلکه افراد می توانند برای بررسی و یا تحت پیگرد قانونی قرار دادن پردازنده هایی که این قانون را رعایت نمی کنند، به دادگاه یا سازمان های دولتی مراجعه نمایند.


قانون CAN SPAM

قانون CAN-SPAM ، قانونی است که قواعدی را برای ایمیل های تبلیغاتی ایجاد کرده و الزاماتی را برای پیام های تجاری احراز می نماید و به کاربران حق متوقف کردن دریافت این ایمیل ها را می دهد و برای ناقضان این قوانین مجازات سختی را در نظر می گیرد.

ما آدرس ایمیل شما را به منظور زیر جمع آوری می کنیم:

برای مطابقت با CANSPAM ما با شرح زیر توافق می نماییم

اگر در هر زمان شما تمایل به لغو اشتراک خود از دریافت ایمیل های آتی داشتید، شما می توانید به ما ایمیل بزنید

و ما به سرعت شما را از تمام مکاتبات حذف می نماییم.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش طراحی سایت

© Copyright 2019 All Rights Reserved