home
شرایط استرداد محصول

اگر کالای خریداری شده،ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

– اشکال و ایراد فنی باید حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از دریافت کالا،به بخش گارانتی فروشگاه اطلاع داده شود. (تماس تلفنی)
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده ، نگهداری و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.
– استفاده از گارانتی مهلت تست تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود.
– نوشتن توضیحات یا برچسب زدن ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از ضمانت بازگشت 7 روزه را از بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال ها و مورد های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از دریافت کالا عبارت است از: حمل و نقل و جابجایی ،نصب و راه اندازی، تنظیمات و کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده ی متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه کالا).
بعد از تحویل کالا توسط مشتری،مبلغ واریزی ایشان طی 48 ساعت به حساب خریدار واریز می شود.

اگر کالای خریداری شده،آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

– آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی حداکثر باید طی 48 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شود.
–می بایست کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری و از دور ریختن آن جدا خودداری شود. استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
بدیهی است، بعد از این مهلت (ضمانت 7 روزه بازگشت کالا) ، عودت کالا فقط از طریق شرکت گارانتی کننده محصول (در صورت وجود گارانتی) امکان پذیر می باشد.
- درصورت تایید کارشناس گارانتی آنوشان بعد از تست کالا اگر مشخص شود کالا اشکال و ایراد دارد ، به واحد گارانتی شرکت تولید کننده ارسال می شود.لازم به ذکر است زمان گارانتی شرکت تولید کننده در اختیارات فروشگاه آنوشان نمی باشد.
-بدیهی است در صورت نداشتن اشکال و ایراد کالا ، محصول خریداری شده با هزینه مشتری به ایشان ارسال خواهد شد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد و وضعیت سفارش در سایت در حالت (در حال بررسی) باشد ، باید هر چه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه اطلاع داده شود.
– اگر پس از ارسال کالا از آنوشان یا بعد از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود ، حداکثر تا ۷ روز کاری باید انصراف خود را به واحد پس از فروش با تماس تلفنی اطلاع دهد.
– در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان پذیر است که کاملا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه تمامی اقلام همراه آن و ملزومات، ارسال شود.
– لطفا توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا،حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین می برد.
– همچنین در صورت انصراف مشتری از خرید،هزینه رفت و برگشت کالا به عهده مشتری خواهد بود.
بعد از تحویل کالا توسط مشتری،مبلغ واریزی ایشان طی 48 ساعت به حساب خریدار واریز می شود.

 

چگونگی ارسال کالا
لطفا برای پایین آمدن سطح اشتباهات حتما قبل از هر اقدامی به پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتیبانی خدمات پس از فروش آنوشان، جدا خودداری فرمائید.
– توجه : ارسال فاکتور و در صورت وجود کارت گارانتی همراه با کالا و وجود آن در بسته بندی الزامی می باشد و در صورت نبودن فاکتور یا کارت گارانتی در بسته بندی پس از بررسی کارشناسان، کالا از سرویس بازگشت خارج می شود.
– برای ارسال ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی به خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند : ریموت،کابل،باطری،دفترچه راهنما،کارت گارانتی،کارت بیمه و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم،توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید.)
– فاکتور خرید همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.
– روش حمل و نقل بازگرداندن کالا را فقط پست سفارشی انتخاب کنید و شرکت پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری هزینه ارسال را واریز می کند.
– از آنجا که واریز هزینه ارسال ، منوط به دریافت رسید پستی و مشاهده آن است ، برای اطمینان رسید پستی را به فاکتور منگنه کرده و همراه بسته ارسال کنید.
– اگر ساکن تهران هستید،برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا ، با ما تماس بگیرید.
– از نوشتن آدرس یا توضیحات روی کارتن یا جعبه اصلی کالا،جدا خودداری فرمائید و در صورت لزوم،جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.
– بسته خود را به آدرس و کدپستی در بخش تماس با ما ارسال کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد فنی،وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری،به تایید کارشناسان پس از فروش فروشگاه برسد،هزینه ارسال به عهده ما می باشد.
– برای واریز هزینه پستی به حساب مشتری ، قبض پستی با مهر شرکت پست همراه کالا به آنوشان ارسال شود.
– در صورت انصراف خرید،یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت فنی و فیزیکی توسط کارشناسان آنوشان،هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده خود مشتری می باشد.
پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش آنوشان،تمامی روند رسیدگی به درخواست مشتری به ایشان در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود.

 

آیا امکان لغو شدن سفارش وجود دارد؟

بله، با توجه به سینک بودن ۹۰ درصد موجودی و هم چنین نوسانات شدید ارزی در درصد اندکی از سفارشات امکان تامین سفارش از سوی آنوشان وجود ندارد. در این موارد ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد و مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد. مشتریان گرامی در هنگام ثبت سفارش این نکته را مد نظر داشته باشید. همچنین در صورت عدم پاسخگویی یا ثبت اطلاعات تماس اشتباه ، سفارش خود به خود لغو شده تلقی می شود.

تذکر : آنوشان در زمان برگشت وجه به شماره کارتی که زمان خرید کالا در سامانه ثبت شده است واریز وجه انجام می دهد.


ثبت شکایات
لطفا برای ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات با شماره تماس 77848194-021 بخش مدیریت تماس حاصل فرمائید.


طراحی سایت توسط نونگار پردازش طراحی سایت

© Copyright 2019 All Rights Reserved